Tribüne oynuyorlar!

Ali Yıldırım, başkanın yokluğunun basketbolda da hissedildiğini belirtti, derbi sonrası sözleri için Aysal'ı eleştirdi

G.SARAY'A YAKIŞMIYOR... Herkes tribüne oynuyor. G.Saray Başkanı'na yakışmıyor. Ortalığı toplayacağına, ağabeylik yapacağına bunları yapıyor, olmuyor. Kimse tribüne oynamasın.
BASKETTEKİ DURUM.. Orada da liderin eksikliği hissediliyor. Tüm takımlarımızı etkiledi bu durum. Başkanımız Aziz Yıldırım'ın gücünün eksikliği hissediliyor.
BAŞKAN OLSAYDI 9 PUAN ÖNDEYDİK.. Belki son G.Saray maçı 2-0'dan 4-2 biterdi. Sonuçta bu önemli derbiye 9 puan geride değil 9 puan önde de girebilirdik.
GELECEK SEZON PLANLANIYOR Mayısta kongre var. Yeni başkan yeni transferler olacak. Aziz bey de aday olursa yeni başkan olacak. Ben başkanlığa aday olmam. Benim başkanım Aziz Yıldırım.
SÖZLEŞMESİ BİTENLER... Bizim için Emre neyse Selçuk da o... İsme inmek istemiyorum. Lig bitince tüm oyuncularla oturup konuşaccağız. Kalmak isteyen oyunculara şartlar sunulacak. Kabul ederlerse kalacaklar.
ŞİKE DEĞİL FUTBOL... Futbol konuşulması için futbola odaklanılması lazım. Cumartesi Bursa maçını oynayacağız, pazartesi mahkemeye gideceğiz yöneticisi ve tercümanı ile...
BİZE ULAŞIN