Manisa'ya şov, Bolu'ya...

İşte ekonomik olarak Boluspor'un yaklaşık 20 katı büyüklüğünde olan Beşiktaş'taki yıldız futbolcuların dünkü performansı...
Quaresma: Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma, dün Boluspor kalesine toplam üç şut gönderdi ve sadece bir isabet yakalayabildi. 90 dakikada hiç gol pozisyonuna giremeyen tecrübeli futbolcu ikili mücadelelerde iki top kaybı yaptı. Quaresma toplam iki dakika 42 saniye topla oynadı.
Si mao: Simao da karşılaşma boyunca rakip kaleyi üç defa yokladı ve bu şutların sadece bir tanesinde isabet bulabildi. 90 dakika boyunca sahada kalan Simao, bir dakika 41 saniye topla oynarken, ikili mücadelelerde iki top kaybı yaptı; girdiği bir gol pozisyonundan ise yararlanamadı.
Fernandes: Beş dakika 11 saniye ile sahanın en fazla topla oynayan ismi oldu. Fernandes de Bolu kalesine üç şut gönderdi ve bir tanesinde isabet yakalayabildi. Bir gol pozisyonuna giren ve yararlanamayan Fernandes, ikili mücadelelerde ise üç top kaybı yaptı. 70 pasın 56'sını adrese gönderdi. Mustafa Pektemek: Mustafa Pektemek, üç gol pozisyonuna girdi fakat suskunluğunu bozamadı. Boluspor kalesine gönderdiği üç şutta da isabet bulan Pektemek bir dakika 26 saniye topla oynadı. 90 dakika sahada kalan Pektemek, hiç top kaybı yapmadı; iki top çaldı. .


BİZE ULAŞIN