F.Bahçe'den transferde dev atak!

Transferde yeni sezon politikasını şimdiden belirleyen ve bu yönde çalışmalara başlayan Fenerbahçe'nin, yine gündem yaratacak bir oyuncu için düğmeye bastığı ortaya çıktı...

Fanatik'in haberine göre yakın geçmişe kadar adı sıkça Galatasaray ile anılan, hatta görüşmeler yaptığı bilinen Kayserisporlu Amrabat için bu kez Sarı-Lacivertliler'in devreye girdiği öğrenildi. Galatasaray'ın direkt oyuncuyla temasa geçmesinden ötürü Cim Bom'a mesafeli olan Kayserispor'un kurmaylarıyla Fenerbahçe Yönetimi'nin kısa zaman içinde ön görüşme yapıp şartları konuşacağı vurgulandı. Kulübü, Faslı oyuncunun satışına olumlu yaklaşırken, Fener'in ise 6 milyon Euro'yu gözden çıkardığı edinilen bilgiler arasında.

Sow'a partner alınacak

Sarı-Lacivertli yönetimin, teknik patron Aykut Kocaman'ın raporu doğrultusunda şimdiden Baroni ve Bilica'yı gözden çıkardığı, kiralık Ziegler ile de yola devam etmeyeceği bildirildi. Ayrıca transfer Amrabat ile de sınırlı kalmayacak. İlk takviyelerden birinin Sow'un oyun stiline uygun bir santrfor olduğu ve bu konudaki arayışların da devam ettiği belirtildi.
BİZE ULAŞIN