Fikret Orman'dan camiaya mesaj

Beşiktaş Başkan adayı Fikret Orman, yarın sabah göreve geldiklerinde çok iyi bir Beşiktaş'ın temellerini atacaklarını ifade etti.

Harbiye'deki İstanbul Kongre Merkezi'nde yapılan Beşiktaş Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı'nda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan başkan adayı Fikret Orman, genel kurula katılımdan dolayı mutlu olduklarını belirterek, "Saatlerin ileri alınması ve Pazar günü olması nedeniyle her geçen dakika katılım artıyor. Ben pozitif olarak görüyorum. İnşallah güzel bir katılımla üyelerimiz Beşiktaş'a sahip çıkacaktır" dedi.

Beşiktaşlı kongre üyelerinin kendisine olan ilgisinden duyduğu memnuniyetini dile getiren Orman, "Beşiktaşlılar ile beraber olmak. Onların gözünden enerji almak, inşallah nasip olursa yarın sabah için bana büyük güç veriyor. İnşallah yarın daha güzel bir Beşiktaş'a başlayacağız" şeklinde konuştu.
Bu arada kongreye Siyah-beyazlı kulübün onursal başkanı Süleyman Seba ile eski devlet bakanlarından Murat Başeskioğlu ve Abdüllatif Şener, kongreye telgraf göndererek hayırlara vesile olmasını temenni ettikleri mesajını verdi.
BİZE ULAŞIN