Kimseyle savaşmıyoruz

Fenerbahçe maçının 6 bin bileti bugün satışa çıkarken, Şener, "Kimseyle savaşmıyoruz. Kazanıp puan farkını azaltmalıyız" dedi

Trabzon kenti nefesini tuttu, tarihi Fenerbahçe karşılaşmasını beklemeye başladı. Zorlu mücadeleye 6 gün olmasına karşın kombine dışında satışa çıkacak olan 6 bin bileti bordo-mavili taraftarlar beklemeye başladı. Yönetim biletleri bugün 30 liradan başlayan fiyatlarla satışa çıkarma kararı alırken, emniyet ve valilik ise güvenlik konusunda çalışmalarına başladı. Fenerbahçe kafilesi şehre indikten sonra 'A Sınıfı' koruma altına alınacak. Maçla ilgili düşüncelerini sorduğumuz başkan Sadri Şener, "Kimseyle savaşmıyoruz. Bir maç oynayacağız. Klasik bir Fenerbahçe maçı.. Kazanırsak iyi olur. Play-off öncesi puan farkı azalır. Bu nedenle de kazanmalıyız. Galatasaray maçında kaybedilen puana çok üzüldüm" dedi.

'İSTEYİNCE OYNUYORLAR'
Başkan, "Takım bir maç çok iyi bir maç kötü. Mesala Antalya'daki takımla Arena'daki takım farklıydı?" sorusuna ise, "Psikolojik mi? Bilmiyorum. İsteyince iyi oynuyorlar. Antalyaspor maçında bu futbol olsa takım tur atlardı. Galatasaray ile Antalyaspor maçları arasında uçurum vardı" yanıtını verdi.

'STAT DOLMALI'
Trabzonspor başkanı Avni Aker'in F.Bahçe maçında tamamen dolmasını beklediğini de belirterek, "Taraftarımızı maça davet ediyorum. O gün sahada büyük bir destek görmek istiyorum" yorumunu yaptı. UEFA kongresi sonrası yaşanan süreçle ilgili olarak Şener, "Platini diyeceğini söyledi, bekliyoruz" dedi.
BİZE ULAŞIN