Culio&Stancu Arena'da yok

Arjantinli'nin "G.Saray'a döneceğim" sözü pahalıya patladı. Orduspor, Culio'nun sözleşmesini feshetti

Galatasaray'ın sezon başında Orduspor'a kiraladığı Culio ve Stancu hafta sonunda sarı-kırmızılı takıma karşı forma giyemeyecek. Kasığındaki sakatlık yüzünden 15 gün sahalardan uzak kalacak olan Stancu'dan sonra Culio da önceki gün "Gelecek sezon G.Saray forması giyeceğim" deyince sonunu hazırladı ve Orduspor yönetimi Arjantinli oyuncunun sözleşmesini feshetti.

"CULIO'SUZ DA YENECEK GÜÇTEYİZ"
Orduspor yöneticisi Murat Gürsoy, "Yaptığı açıklamalardan dolayı Culio ile artık çalışmak istemiyoruz. Sayın başkanımızın da görüşü bu yönde. Kulüp olarak Culio'nun sözleşmesini tek taraflı olarak feshettik. Biz Galatasaray'ı Culio'suz da yenecek güçteyiz" dedi.

Lanet olsun öyle şampiyonluğa
Orduspor Kulübü Başkanı Nedim Türkmen Culio'nun sözleşmesini feshetmelerine ilişkin olarak Kanaltürk'te yayınlanan Telegol programına telefonla bağlanarak "Fatih Terim'in 'Arda gitmese Culio'yu vermeyecektik' yönünde açıklamaları oldu, bizim oyuncumuzun kafası karıştı. Oyuncu bana bir ay önce 'Galatasaray beni istiyor, sezon sonu dönmek istiyorum' dedi" açıklamasını yaparken, telefonla programa bağlanan Fatih Terim Türkmen'e sert çıktı. Terim, "Şubat ayında bir gazetecinin sorusu üzerine 'Arda'nın gideceğini bilseydim Culio'yu göndermezdim' cevabını verdiğim doğrudur. Ancak bu süreçte Culio ile hiçbir görüşmemiz olmamıştır, böyle bir ima olması dahi son derece üzücüdür. Fatih Terim'in olduğu yerde bu tarz bir düşünce olmayacağını kamuoyu iyi bilir. Biz böyle şampiyon olacaksak hiç olmayalım. Lanet olsun öyle şampiyonluğa" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN