Son karar play-off sonrası

Beşiktaş'ın çiçeği burnunda başkanı, ilk kez tribünden takımı izledi gönderilecekler için "Gündem transfer değil, play-off"dedi

Beşiktaş Kulübü'nün yeni Başkanı Fikret Orman, play-off'larda takımın son durumunu gördükten sonra oyuncular ve teknik heyetlerle ilgili kararlarını vereceklerini söylerken, şu anki gündemlerinde transfer olmadığını söyledi. Bir gazetecinin Carlos Carvalhal ve Portekizli oyuncuların yüksek maliyeti nedeniyle yolların ayrılacağı belirtiliyor" demesi üzerine, Fikret Orman, şunları söyledi: "Bu oyuncularla sezon sonunu tamamlayacağız. Gündem transfer değil, play-off'tur" dedi. Eski başkanlardan Serdar Bilgili'nin "Yeni yönetimin işi çok zor. Sportif başarı beklenmemeli. Önce mali disiplin sağlanmalı" sözlerinin hatırlatılması üzerine Fikret Orman, "Beşiktaş'ın her zaman hedefi şampiyonluktur. Kulübe mali disiplini getirmek zorundayız. Yoksa yıldız oyuncular alacağız gibi arkası dolu olmayan laflar etmek istemiyoruz" diye konuştu.

TANIŞMA TOPLANTISI
Fikret Orman dün maçtan önce Ümraniye Tesisleri'nde futbol takımı ile tanışarak, başarılar diledi. Teknik direktör Carvalhal ile de görüşen yeni başkan akşam da mücadeleyi Olimpiyat Stadı'nda izledi. Orman ve yönetim kurulu, bugün saat 16.00'da Akaretler'deki kulüp binasında mazbatalarına alarak resmen göreve başlayacaklar.
BİZE ULAŞIN