Beşiktaş'ta taraftara jest ve uyarı

Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada, futbol takımının Spor Toto Lig'de 1 Nisan Pazar günü Samsunspor ile oynayacağı maçta kötü tezahürat yapılmaması ve sahaya yabancı madde atılmaması konusunda taraftara çağrıda bulunuldu.

Kulübün internet sitesinde ''Büyük Beşiktaş Taraftarına Çağrı'' başlığıyla yapılan açıklamada, taraftarın bu konuda sağduyulu davranacağına güvenildiği ifade edildi.

Bu sezon Fiyapı İnönü Stadı'nda kötü tezahürat ve sahaya yabancı madde atılması nedeniyle kulübün aldığı cezalardan aynı zamanda taraftarın da etkilendiğine dikkati çekilen açıklamada şöyle denildi:

''Spor Toto Süper Lig'in 2011-2012 sezonunu şampiyon tamamlamak isteyen futbol takımımızın, evimizde oynayacağımız 'Süper Final' karşılaşmalarında büyük Beşiktaş taraftarının desteğine her zamankinden daha fazla ihtiyacı bulunmaktadır. Beşiktaş-Samsunspor karşılaşmasının bilet fiyatlarında yüzde 25 indirime giderek taraftarlarımıza jest yapan yönetim kurulumuz, bu önemli mücadelede tribünlerin bir şölen havasında karşılaşmayı takip etmesini istemektedir.

Taraftarlarımızın sağduyusuna güvenen yönetim kurulumuz, bu mücadelede kötü tezahürat ve sahaya yabancı madde atılmasının sonucunda alınacak cezaların, 'Süper Final' maçlarımızı etkileyeceğini hatırlatarak, büyük Beşiktaş taraftarının kendisine yakışan olgunluğu her zamanki gibi sergileyeceğine inanmaktadır.''

-Beşiktaş'ta bilet fiyatlarında indirim jesti-
Beşiktaş Kulübü'nün, Fikret Orman başkanlığındaki yeni yönetim kurulu, taraftarlara maç bilet fiyatlarında indirim jesti yaptı.

Siyah-beyazlı ekibin Spor Toto Süper Lig'de 1 Nisan Pazar günü Samsunspor ile yapacağı maçın bilet fiyatlarında yüzde 25 oranında indirim yapan kulüp yönetim kurulu, taraftarları maça davet etti.

Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, yönetim kurulunun, Fiyapı İnönü Stadı'nda saat 15.00'te başlayacak karşılaşmanın bir şölen havasında geçmesini istediği belirtildi.

Bugün sadece BJK Bonus Kart sahibi taraftarlar için satışa sunulan ve fiyatları 20 ile 250 lira arasında değişen maç biletleri, yarından itibaren de genel satışa açılacak.
BİZE ULAŞIN