Gökhan Gönül'ün asıl sıkıntısı

Hocası Aykut Kocaman ile sorun yaşadığı iddialarını yalanlayan Gökhan Gönül'ün asıl sıkıntısının sözleşmesi olduğu öğrenildi.

Yıldız futbolcunun Avrupa hayali nedeniyle kendisine 3 yıllık yeni anlaşma öneren yönetimle ters düştüğü bildirildi.

Bugün Gazetesi'nin haberine göre; Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, talebesi Gökhan Gönül'ü Bursaspor maçının 18 kişilik kadrosuna almamıştı. Bu durum, bazı kesimler tarafından Aykut Kocaman ve milli futbolcu arasında sorun yaşandığı iddialarını gündeme getirmişti. Ancak Gökhan Gönül'ün hocasıyla değil yönetimle sorun yaşadığı öğrenildi.

Sarı-Lacivertli idareciler tavır aldı

Sözleşmesi 31 Mayıs 2014'te sona erecek olan başarılı sağ beke Sarı-Lacivertli yönetimin bir süre önce 2017 yılına kadar yeni sözleşme yapma teklifi sunduğu öğrenildi. Ancak Avrupa'ya transfer olma hayalleri kuran Gökhan'ın bu teklife sıcak bakmadığı, bu nedenle Fenerbahçeli yöneticilerin kendisine tavır aldıkları bildirildi.

Aykut Kocaman'ın yönetim ile arasında yaşanan diyaloglardan sonra idmanda ve sahada bambaşka bir kimliğe bürünmesi nedeniyle Gökhan'ı kendisine gelmesi için Bursaspor maçı kadrosuna almadığı dile getirildi.
BİZE ULAŞIN