Sessizlik

Fenerbahçe'de yönetimden Kocaman'a, Emre'den teknik heyete kadar herkes Trabzonspor maçı öncesi alarm durumuna geçti

Fenerbahçe yönetimi, bir yandan Çağlayan mesaisine devam ederken diğer yandan pazar günü oynanacak kritik Trabzonspor maçı için titizlikle çalışmaları sürdürüyor. Yöneticilerin aralarında yaptıkları sohbetlerde maç öncesinde ortamı gerecek her türlü eylemden uzak durma kararı aldığı öğrenildi. Bu nedenle geçen sezon açıklamaları polemiğe neden olan Aykut Kocaman'ın maç öncesinde konuşmama kararı aldığı, aynı şekilde futbolculardan da maç öncesi sözlerinin yanlış anlaşılabileceği gerekçesiyle herhangi bir demeç vermemesi istendi. Takım kaptanlarından Emre Belözoğlu da önceki gün Genç Fenerbahçeliler'in Aydın Üniversitesi'nde düzenlediği panele söz vermesine rağmen mazeret bildirerek katılmadı. Kadıköy'deki maç gibi, Trabzon'daki maçın da olaysız geçmesi için gerilimi düşük tutma adına çaba harcayan Fenerbahçe yönetimi de bir dizi önlem aldı.

YÖNETİM TAM KADRO
F.Bahçe yönetimi maç günü Trabzon'da tam kadro takımın yanında statta olmayı planlıyor. Kafilede, şehirde gerginlik yaşanmaması adına şehrin merkezine uzak olan Novotel'de konaklayacak.

EMRE-GÖKHAN YEDEK
Aykut Kocaman, Bursaspor maçının kadrosuna almadığı Emre ve Gökhan'ı dünkü idmanda da yedek bıraktı. Kocaman, Volkan Demirel, Orhan, Yobo, Bekir, Ziegler, Mehmet Topuz, Selçuk, Cristian, Stoch, Alex ve Sow'dan oluşan Bursaspor maçının 11'ini değiştirmedi. Orhan Şam adalesinde gerilme olduğu için tedbir amaçlı olarak çalışmayı yarıda bıraktı. Buna rağmen Aykut Hoca, Gökhan'ı kadroya almayıp M.Topuz'u sağ beke çekti. Topuz'un yerinde ise genç futbolcu Recep Niyaz'ı oynattı.
BİZE ULAŞIN