"UEFA, destek vereceğini söyledi"

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve 2 yöneticinin UEFA ile yaptığı toplantı sonra erdi.

Toplantıda yer alan Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Cem Bilge, toplantı detayları ile ilgili ilk açıklamaları yaptı.


- UEFA DESTEK VERECEĞİNİ AÇIKLADI -

Haber1903'ün haberine göre ;Bilge yaptığı açıklamada "UEFA yetkilileri ile yaptığımız toplantının içeriği, Başkanımız Fikret Orman'ın kendileri ile tanışmasıydı. Çeşitli kurumların başkanları ile kendisi tanıştı. Beşiktaş'ın onlar tarafından bilinen problemlerini tekrar üzerinden geçtik. Bu sorunlar ile ilgili yakın, orta ve uzun vadeli planlarımızı kendilerine anlattık. Kendileri de bunları duyduğu için çok memnun olduklarını bizlere iletti. Bu konularda bize her türlü desteği ve yardımı yapacaklarını bildirdiler. Bunun yanında onları ziyaret ettiğimiz için bizlere teşekkür ettiler ve kendilerinin yanlarından ayrıldık." dedi.

- UEFA TATMİN OLDUĞUNU SÖYLEDİ -

"Beşiktaş Kulübü'nün borçları ve lisans alma sıkıntısı ile ilgili bir görüşme yapılıp, yapılmadığı sorusuna ise Bilge; " Bu konular çok genel konulardı. UEFA bu konular ile ilgili somut şeyler ister. Dolayısıyla şu aşamada somut şeyleri tartışacak durumda değildik. Genel olarak bu problemler için yaklaşımımızın olduğunu anlattık. Onlar da bu konuda tatmin olduklarını söylediler. " diyerek sözlerini tamamladı.


BİZE ULAŞIN