Colman'a dikkat

Pazar günkü kritik derbi öncesi Trabzonspor'un geçmiş maçlarını tek tek analiz eden Aykut Kocaman, bordo-mavililerin pas trafiğini yöneten Arjantinli Gustavo Colman'a özel önlem almayı planlıyor

Fenerbahçe teknik heyeti, Trabzonspor maçı öncesi bordo-mavili takımla ilgili tüm videoları izledi ve teknik-taktik olarak hazırlıklarını tamamladı. Bugün yapılacak antrenman öncesinde Samandıra'da futbolcularla geniş katılımlı bir toplantı yapılacak ve rakibin tüm olumlu yönleri ve zaafları takıma anlatılacak. Teknik heyetin, bordo-mavili ekiple ilgili üç isme kilitlendiği ve bu konuda futbolculara uyarılarda bulunacağı belirtildi. Fenerbahçe'nin Trabzon'da önlem alacağı 1 numaralı isim Gustavo Colman... Zokora'nın yokluğunda takımın tüm pas organizasyonunu üstlenecek Arjantinli konusunda Kocaman ve ekibi, futbolculara, "Pas trafiğinin kilit ismi Colman. Onun rahat top almasını engellemek ve pas dağıtımında etkisini azaltmak zorundayız" uyarısında bulunacak.

OLCAN VE BURAK'A DA DİKKAT ÇEKTİ
Teknik heyetin Colman'ın yanı sıra Olcan ve Burak'ın savunma arkasına koşularıyla ilgili de özel çalışma yaptıracağı belirtildi. Bu konuda da sağ ve sol beklerin çıkarken dikkatli olması istenecek.

BİZE ULAŞIN