Tek sorun ödeme planı

Burak'ın menajeri Tarhan, Trabzon'un Lazio'nun yeni ödeme planını beklediğini, G.Saray'ın teklifinin masada olduğunu söyledi

Transferi yılan hikayesine dönen Burak Yılmaz'ın hangi takıma gideceği hala netlik kazanmadı. Lazio'nun ısrarla istediği golcü futbolcu için, bir ara Galatasaray da nabız yoklamıştı. Milli futbolcunun menajeri Ogan Tarhan, Burak'ın 5 milyon Euro veren yerli ya da yabancı kulübe gidebileceğini ancak burada önemli olanın Trabzonspor'u memnun edecek ödeme planı olduğunu belirtti. Trabzonspor ile Lazio arasında görüşmelerin devam ettiğini dile getiren Tarhan, "Lazio rakamı verdi ancak ödeme planında sıkıntı yaşandı. Şu an Lazio'nun hazırlayacağı yeni ödeme planı bekleniyor" diye konuştu.. Burak Yılmaz'ın Lazio ile bir sorunu olmadığını ifade eden Tarhan, "Kontrol Trabzonspor'un elinde. West Ham United da çok istekli. G.Saray nabız yokladı ancak iki kulüp arasındaki ilişkileri zedelemek istemediği için kontrollü davranıyor. Teklifleri masada bekliyor. Burak Avrupa'da oynamak istiyor ve kısmetse seneye orada olacak" dedi.

TRABZONSPOR BUGÜN SAHADA
Bordo -mavili ekip 2012- 2013 sezonu hazırlıklarına bugün başlıyor. Trabzonspor bugün, 10.30'da ve 18.30'da iki antrenman yapacak. Yeni transferler Bamba, Yasin, Soner ve Emre Güral'ın da arkadaşlarıyla tanışmalarının ardından bordo-mavililer, sezonun ilk çalışmasını gerçekleştirecek.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN