"Çok büyük hedeflerimiz var"

Spor Toto Süper Lig takımlarından Bursaspor, yeni sezon hazırlıklarını Özlüce Tesisleri'nde sürdürüyor. Cuma günü yurt dışı kampı için Avusturya'ya gidecek olan Bursaspor'da futbolcular yeni sezonda başarıdan emin.

Kulübün yeni sezonda giyeceği formaların tanıtıldığı defilede gazetecilere açıklamalarda bulunan Bursasporlu Turgay Bahadır, yeni sezona büyük hedeflerle hazırlandıklarını söyledi. Tecrübeli forvet şunları kaydetti:

"Çok yoğun şekilde çalışıyoruz. Yeni sezonda çok büyük hedeflerimiz var. Hedeflere varmak için iyi çalışmak gerekiyor biz de çok iyi hazırlanıyoruz. UEFA Avrupa Ligi'nde gruplara kalmak istiyoruz. Geçen sene yeni isimler vardı, yeni kadro vardı. Bu sene daha oturmuş bir kadromuz var. Başarılı olacağımıza inanıyorum."

Bursasporlu İbrahim Öztürk de oturmuş kadroyla Avrupa kupalarında da daha başarılı olacaklarına inandığını dile getirdi. Öztürk şöyle devam etti:

"Öncelikli hedefimiz; Bursaspor olarak lige her başladığımızda olduğu gibi; Avrupa kupalarına gitmek. Artık oraya da alışmamız gerekiyor. İlk başta hem heyecan hem tecrübesizlik vardı onu da atlattığımıza inanıyorum. Ligde de geçen sene hiç alışık olmadığımız play off sistemi vardı. Pazar-Çarşamba maç oynadık, biraz sıkıntılı oldu. Bu sene daha başarılı olacağımıza inanıyorum."

MİLLİ TAKIM FORMASINI ÇIKARMAK İSTEMİYORUM

Yeşil - beyazlı takımın başarılı savunma oyuncularından Serdar Aziz ise kendisinden beklentinin çok olduğunu söyledi. Çalışmalara yoğun bir şekilde başladıklarını ifade eden Serdar, "Her şey çok iyi gidiyor. Önümüzde Avusturya'da gerçekleştireceğimiz 13 günlük yoğun bir kamp dönemi var. Çok iyi çalışıyoruz. Her yıl çıtayı daha da yükseltmeye çalışıyorum." diyerek sözlerini şöyle tamamladı:

"A Milli Takım hedefim vardı, bunu gerçekleştirdim. Ancak sakatlığım nedeniyle forma giyemedim. Hazır bir şekilde gidip Milli Takım formasını üzerimden çıkarmamak istiyorum. Benden bu yıl da beklenti çok. Bu beklentilere cevap vermek istiyorum. Çok çalışıyorum ve bu çalışmalarımı sezona yansıtmak istiyorum."
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN