İşte yeni takımı

1.4 milyon Euro'luk alacağını bırakıp 500 bin Euro da cebinden ödeyen Egemen serbest kalıp F.Bahçe ile masaya oturdu. İmzanın an meselesi olduğu öğrenildi

Beşiktaş, alacaklarına karşılık bonservisini eline verdiği Egemen Korkmaz, Fenerbahçe yolunda... Beşiktaş yöneticisi Tamer Kıran dün Egemen'in menajeri Erdinç Şehit ile kulüp binasında oldukça uzun süren bir görüşme yaptı. Beşiktaş'a bonservissiz gelen, aldığı maç başı ücretlerle birlikte geçen yıl toplam kazancı 2.6 milyonu Euro'yu bulan Egemen'den Beşiktaş yeniden indirip talep etti. Ancak Egemen'in menajeri Erdinç Şehit futbolcusunun oynadığını ve bu parayı hakettiğini yöneticilere belirterek, "Bu futbolcu oynayarak para kazanıyor. Oynamasa haklısınız" diyerek indirime yanaşmadı. Beşiktaş kulübünün ikna çabaları uzun sürdü.

2 MİLYON EUROLUK 'FEDA'
Zaman zaman ara verilen görüşmelerden sonra nihayet uzlaşma çıktı. Egemen Korkmaz, kulüpten alacağı olan 1.4 milyon Euro'dan vazgeçip 500 bin Euro da cebinden ödedi ve serbest kaldı. Pusuda bekleyen Fenerbahçe de, Beşiktaş'tan bonservisini alan milli stoperle hemen temasa geçti. Egemen'in de sarı-lacivertli takıma gitmek istediği ve imzanın an meselesi olduğu öğrenildi.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN