Uğur Boral Beşiktaş sinyalini verdi

Samsunspor forması giyen Uğur Boral, Beşiktaş'a transfer olabileceğini ve bu durumun bir hafta içerisinde netleşeceğini söyledi.

Beşiktaş'ın gündeminde yer alan milli futbolcu Uğur Boral, transferinin birkaç gün içerisinde netleşeceğini söyledi.

Geçtiğimiz sezon devre arasında Samsunspor'a transfer olan Uğur Boral, Radyospor'a yaptığı açıklamada, Beşiktaş Kulübü 2. Başkanı Ahmet Çebi'nin 'Uğur Boral, futbol komitesinin gündeminde. Takımıza faydalı olacağını düşünüyorum' sözleriyle ilgili, "Beşiktaş gibi büyük bir kulün yöneticisinin benim için bu şekilde konuşması gurur ve onur verici. Ben büyük takım potansiyeli taşıdığımı ve büyük takımda oynayabileceğimi her zaman söylemiştim ve düşünüyorum. Transferde neyin en olacağı belli olmaz ama siz ifade ettiğiniz için söylüyorum; temaslarımız var. Bu nedenle çok heyecanlıyım. Birkaç gün içerisinde, en geç bir hafta içerisinde kesin sonucu alacağız. Bu iş netleşir, olacağına inanıyorum." dedi.

SAMSUNSPOR'A GÜCÜMÜ İSPATLAMAK İÇİN GİTTİM

Samsunspor'la sözleşmesi biten ve şuan serbest futbolcu konumunda olan Boral, devre arasında Samsunspor'a gidişini, "Fenerbahçe'den problemlerim olduğu için ayrılmadım. Fenerbahçe'nin direk oyuncusuyken uzun bir sakatlık dönemi yaşadım ve bu benim kariyerime büyük zarar verdi. Sakatlığım sonrasında forma alamadım. Samsunspor'a fiziki olarak futbol oynamaya hazır olduğumu ve gücümü göstermek için gittim. Bunu da ispatladım" sözleriyle açıkladı.

TAHLİYELERE ÇOK SEVİNDİM

Şike davası sonrası yaşanan tahliyeleri de değerlendiren tecrübeli futbolcu, "Tahliye olmalarına çok mutlu oldum. Kimsenin tutuklu olmasına sevinecek değiliz. Umarım bundan sonraki süreçte de verilen cezalarla ilgili daha iyi şeyler olur" dedi. (Radyospor)
BİZE ULAŞIN