Fenerbahçe'den flaş açıklama

  • Futbol
  • Çarşamba 04.07.2012 12:12
Fenerbahçe Kulübü, kulüp başkanı Aziz Yıldırım'ın karşıtlarının maksatlı ve gerçek dışı beyanlarla kamuoyunu yanlış yönlendirerek, devam etmekte olan yargıyı etkilemeye çalıştığını savundu.

Sarı-lacivertli kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, başkan Aziz Yıldırım ve asbaşkan İlhan Ekşioğlu'nun, 2 Temmuz Pazartesi günü mahkeme kararını müteakiben özgürlüklerine kavuştuğu hatırlatılarak, şu ifadelere yer verildi:

'Karar, temyiz yolu açık olmak üzere kamuoyunun bilgisine sunulmuştur. Bununla birlikte, Fenerbahçe Spor Kulübü ve Başkanı Aziz Yıldırım'ın karşıtları yeniden işbaşı yaparak, maksatlı ve gerçek dışı beyanlarla, kamuoyunu yanlış yönlendirerek, devam etmekte olan yargıyı etkilemeye çalışmaktadırlar. Suskunluğumuz, kamuoyuna planlı bir şekilde 'peşinen kabul' olarak servis edilmeye çalışılmakta, Fenerbahçe Spor Kulübü ve Başkanı Aziz Yıldırım üzerinden yürütülen oyunlar, aynı kişi ve kurumlar tarafından bir kez daha sahneye konmak istenmektedir. Bu nedenle, 3 Temmuz 2011'den bu yana yaşanan sürece dair tüm değerlendirmeler, önümüzdeki günlerde Başkanımız Aziz Yıldırım tarafından kamuoyuyla bizzat paylaşılacaktır.''
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN