Aziz Yıldırım: İtibar etmeyin

  • AA
  • Futbol
  • Perşembe 05.07.2012 13:02
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, tahliyesinin ardından dost sohbeti şeklindeki diyalogların, iradesi ve bilgisi dışında, ''haber'' adı altında yazılı ve görsel medyaya taşınmasından duyduğu rahatsızlığı dile getirdi.

Başkan Yıldırım, sarı-lacivertli kulübün internet sitesinde yer alan açıklamasında, ''Futbolda şike'' davası kapsamında Metris Cezaevi'nden tahliye edilmesinin ardından son birkaç gündür dostları ve sevenlerinin gösterdiği yoğun ilgi ve teveccüh nedeniyle herkese ayrı ayrı şükranlarını sundu.
Yıldırım, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

''Buna karşın, bu ziyaretler sırasında dost sohbeti şeklinde geçen diyalogların, iradem ve bilgim dışında, 'haber' adı altında yazılı ve görsel medyaya taşındığını üzülerek görmekteyim. Bilinmesini isterim ki, bu ziyaretler sırasında karşılıklı yapılan konuşmalarda hiçbir kişi, kurum veya oluşum adı kullanılmadığı gibi yine hiçbir kişi, kurum veya oluşum hakkında övgü ya da yergi niteliğinde ifadeler kullanılmamıştır. Bu bağlamda, kamuoyundan beklentim ve talebim, bu tür yazı ve haberlere, tarafımdan bizzat yapılmadıkça itibar edilmemesidir.''
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN