Bursaspor'da transfer isyanı

Yeni sezonda iddialı bir ekip kurmanın planlarını yapan Bursaspor'da, gündemin ilk sırasını transfer oluşturuyor.

Özlüce Tesisleri'ndeki ilk etap çalışmalarını tamamlayan ve yarın ikinci etap çalışmaları için Avusturya'ya gidecek olan yeşil-beyazlılarda, yeni sezon öncesi transfer çalışmaları gündemin ilk sırasını oluşturuyor. Yeni sezonda iddialı bir ekip kurmanın planlarını yapan Bursaspor'da, uzun süredir görüşme halinde olunan oyuncularla somut adımların atılamaması ve prensip anlaşmasına varılan oyuncularla imza aşamasına gelinememesi de dikkat çekiyor.

Avusturya kampı öncesi transferi noktalamayı hedefleyen yeşil-beyazlılar, Boluspor'dan Ferhat Kiraz ve Bugsaşspor'un genç kalecisi Bekir Sevgi dışında somut bir adım atamadı. Transfer sürecinde bugüne dek 12 oyuncu ile ismi anılan Timsah'ın, prensip anlaşmasına vardığı oyuncular ile anlaşma sağlayamaması da dikkat çekti.

TARAFTAR İSYAN ETTİ
Transfer de somut adımları bir türlü atamayan yeşil-beyazlı ekipte taraftarlarda isyan noktasına geldi. Son olarak prensip anlaşması sağlanarak Bursa'ya getirilen ancak davranışları sebebiyle tekrar Almanya'ya gönderilen gurbetçi oyuncu Deniz Yılmaz'ın ikinci kez Bursa'ya çağrılması ve yine transferinin sonuçlanamaması taraftarları adeta isyan ettirdi. Transferin kampa yetiştirilmemesine tepki gösteren Bursasporlu taraftarlar, "Yeter artık sabrımız kalmadı. Şu ince eleyip sık dokuduklarınızdan bir şeyler çıkarın artık. Yine kamp başlıyor yine transfer yok" ifadelerini kullandılar.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN