Hocam takımı bensiz düşünün

Çalışmalara katılmayacağını Güneş'e bildiren milli futbolcu, hocasına, "Gelecek sezon şartlar ne olursa olsun takımda olmayacağım" dedi

Trabzonspor'da Burak Yılmaz hala bir takım bulamazken, milli futbolcu teknik direktör Şenol Güneş'i arayarak, "Hocam takım aramaya devam ediyorum. Çalışmalara katılamayacağım. Bana izin verin. Yalnız sizinle paylaşmak istediğim bir konu daha var. Gelecek sezon şartlar ne olursa olsun takımda yer almayacağım" dedi. 2 aydır kulüp arayan ve İtalyan ekibi Lazio ile anlaşan Burak Yılmaz, iki kulüp anlaşamadığı için ortada kaldı. 10 Temmuz'a kadar süresi olan bordo- mavili futbolcu, Şenol Güneş'le yaptığı görüşme sonrası kamp kadrosuna da alınmadı.

G.SARAY HAZIR KITA BEKLİYOR!
Tatil yapan Burak Avrupa'dan bir takımla anlaşamazsa, gözler yurt içine çevrilecek. Galatasaray bir aydır ciddi şekilde Burak Yılmaz'ı istiyor. Fakat buradaki tek sorun iki kulüp arasındaki ilişkinin bozulmaması. Geçen sezon özellikle Selçuk İnan'ın Galatasaray'a gitmesi nedeniyle Trabzon yönetimi büyük eleştiri almıştı. Öte yandan Başkan Sadri Şener dün Teknik Direktör Şenol Güneş'le tesislerde bir görüşme yaptı. İkilinin transfer müzakeresi yaptığı öğrenildi.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN