Kapanmayan hesap Amrabat

Galatasaray yönetiminde bazı isimler, "Kayseri'den artık futbolcu almam ve satmam" diyen Başkan Aysal'a rağmen Amrabat için bastırıyor

Galatasaray'da "Kapandı" denilen Amrabat defterinin yeniden açıldığı iddiası sarı-kırmızılı camiada yüksek sesle konuşulmaya başlandı. Kayserispor'un bonservisi için 15 milyon Euro istediği, G.Saray yönetiminin ise son olarak 7.5 milyon Euro verdiği Faslı oyuncu için, bazı yöneticilerin tekrar Kayserispor ile temasa geçtiği öne sürüldü. Kayseri cephesinde, takımda kalmak istemeyen Amrabat'ın bonservisinin 11 milyon Euro kadar çekildiği konuşulurken, Galatasaray'ın bu transferin olma ihtimali yüzünden bir diğer Faslı oyuncu Assaidi'nin imzasını geciktirdiği iddia edildi.

"KAYSERİ'YE AMBARGO"
Amrabat için ısrarcı olan yöneticileri düşündüren asıl konu, oyuncunun bonservis rakamı kadar Başkan Ünal Aysal'ın 22 Haziran'da SABAH'a yaptığı açıklamalar! Aysal, Amrabat defterini kapattıklarını ifade etmiş ve ben Galatasaray Kulübü Başkanı olduğum sürece bundan sonra ne Kayserispor'dan bir futbolcu alırım, ne de Kayserispor'a bir futbolcu veririm. Buna artık asla izin vermeyeceğim" demişti.


Goller Cepte
BİZE ULAŞIN