Topuk'a sağlık rötarı

Yıldırım, Topuk Yaylası'na sağlık kontrolleri nedeniyle gecikmeli gidecek. Başkanı Düzce'de eşi, kızları ve damatları yalnız bırakmayacak

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın yarın Topuk Yaylası'na geleceği haberi tesislerdeki personeli alarma geçirdi. Tesislerin ormana yakın bölümündeki üst katlardaki odalar, başkan Aziz Yıldırım için tamamen boşaltıldı ve özel olarak hazırlandı. Başkanın eşi, kızları ve damatlarıyla birlikte yaylaya gelerek 2-3 gün kalıp dinleneceği öğrenildi.

KOÇ'LA FİKİR ALIŞVERİŞİ YAPTI
Yıldırım'ın Topuk Yaylası'na aslında dün gelmesi bekleniyordu. Ancak sağlık kontrollerini yaptıran ve daha önce yapacağını açıkladığı basın toplantılarına hazırlıklar için İstanbul'da görüşmeler yaptığı kaydedildi. Aziz Yıldırım'ın bu toplantıların metinleriyle ilgili hem Ali Yıldırım hem de Ali Koç'la bazı görüşmelerde bulunduğu öğrenildi.

ZEMİN SEVİNCİ
Topuk Yaylası'ndaki tesislerde geçen yıl futbolcular zeminin sertliğinden şikayet etmişler, hatta Emenike bu nedenle bir sakatlık yaşamıştı. Ancak bu sezon yenilenen zemin, tüm takımı memnun etti. Ayrıca Topuk Yaylası'nda takıma özel hazırlanan yemek menüleri de herkesin beğenisini kazandı.

YALANLADI!
F. Bahçe
Başkanı Aziz Yıldırım, kendisini ziyarete gelen misafirlerle ilgili zorunlu bir açıklama yaptı. Başkan Aziz Yıldırım, "Dost sohbeti şeklinde geçen diyalogların, bilgim dışında, 'haber' adı altında medyaya taşındığını üzülerek görmekteyim. Konuşmalarda hiçbir kişi, kurum veya oluşum adı kullanılmadığı gibi övgü ya da yergi niteliğinde ifadeler kullanılmamıştır" açıklamasında bulundu.


Goller Cepte
BİZE ULAŞIN