Albayrak'tan taraftara transfer açıklaması

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahim Albayrak, sarı-kırmızılı taraftarların, UEFA Şampiyonlar Ligi için büyük beklenti içinde olacaklarını bildiklerini söyledi.

Abdurrahim Albayrak, GSTV'ye yaptığı açıklamada, sarı-kırmızılı takımın bu sezon UEFA Şampiyonlar Ligi gruplarında mücadele edeceğini hatırlatırken, ''Tabii ki Şampiyonlar Ligi için beklentiler büyük olacaktır. Bunun bilinci içindeyiz ve çalışmalarımızı buna göre sürdürüyoruz. Taraftarlarımız telaşlanmasınlar ve rahat olsunlar. Geçen sene olduğu gibi bu yıl da verdiğimiz sözleri tutacağız. Hocamıza, teknik heyetimize, futbolcularımıza, yönetime sabırla güvensinler. Hepimizin arzuladığı güzel takım tekrar sahaya çıkacak'' diye konuştu.

Geride kalan sezonda taraftarlara şampiyon olacaklarını söylediklerini ve bunu başardıklarını vurgulayan Albayrak, ''Özlenen, koşan, basan, pres yapan, kazanma hırsıyla oynayan ve hocamızın Türkiye'ye getirdiği sistemle mücadele eden takım, önümüzdeki sezon yine sahada olacak. Zaten bunun için buradayız. Kampımız Avusturya'da başladı. İdmanlarımız da keyifli bir şekilde devam ediyor. Her şey daha iyi olacak'' ifadelerini kullandı.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN