F.Bahçe'de ayrılık sinyali...

Fenerbahçe'nin teknik direktörü Aykut Kocaman ile görüşüp düşüncelerini dile getiren Issiar Dia, menajeriyle görüşerek kendisine takım bulmasını istedi.

Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman'ın büyük umutlarla transfer ettiği Senegalli yıldız Dia geldiği günden bu yana bir türlü istenileni veremedi.

Özellikle geride kalan sezonda Galatasaray ile oynanan şampiyonluk maçında gördüğü gereksiz kırmızı kartla takımının 10 kişi kalmasına neden olduğu için büyük tepki gören yıldız futbolcu Fenerbahçe'den ayrılmak için ilk adımını attı.

Habertük Gazetesi'nin haberine göre; yapılan yeni transferler sonrasında yeni sezonda forma giymek için umudu kalmayan Issiar Dia, Topuk Yaylası'ndaki kampta teknik direktör Aykut Kocaman ile bir görüşme yaparak, "Gördüğüm kadarıyla bu sistemde bana yer yok. Ben ise forma giymek ve oynamak düşüncesindeyim. Bu nedenle ayrılmak istiyorum" dediği öğrenildi.

Bu gelişmelerin ardından Dia'nın menajeriyle görüşerek kendisine takım bulmasını istediği belirtildi. Bu gelişmeler sonrasında Aykut Kocaman'ın bu ayrılığa nasıl bir tepki vereceği ise merak konusu.


Goller Cepte
BİZE ULAŞIN