Fenerli futbolcular imama fena yakalandı

Sarı lacivertli futbolculardan Senegalli Sow ve Dia'nın yanısıra Gökhan Gönül, Mehmet Topal, Mehmet Topuz, Semih, Orhan, Özer, Bekir ve Berk cuma namazı kılmak üzere Bıçkıyanı Köyü Camisi'ne geldi.


Cemaate vaaz veren imam Saadettin Kılıççoğlu Fenerbahçeli futbolcuları görünce, "Misafirlerimiz var. Camimizin de yardıma ihtiyacı var. Lütfen boş geçmeyelim, namaz sonrası hemen kapıda bağışlarınızı bekliyoruz. Yapılacak çok işimiz var. Şadırvanım bile yok" dedi.
Sarı - lacivertli futbolcular camiye eşofmanları ile geldikleri için ceplerinde para bulunmadığından hemen formül aramaya başladılar. Yanlarındaki yardımcılarından alabildikleri kadar borç para toplayan ve namaz çıkışı bağış kutusuna atmayı ihmal etmeyen Fenerbahçeli oyunculara ilgi büyüktü. Bu arada yöresel kıyafetleri ile namaza gelen Dia ile Sow'un da camiye bağışta bulunduğu gözlendi. Mehmet Topal ise yanında parası olmadığı için yardım yapamadı.

LADY DE BAŞKAN YILDIRIM'I BEKLİYOR
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın 1-2 gün içinde Topuk Yaylası'na geleceği belirtildi. Bu arada Başkan Aziz Yıldırım'ın henüz bebekken Topuk Yaylası çalışanlarına emanet ettiği Akbaş cinsi Lady isimli köpek büyüdü ve devasa bir boyuta ulaştı. Topuk Yaylası çalışanları Başkan Yıldırım'ın emanetine 1 yıldır en iyi şekilde baktıklarını söylediler. Lady futbolcuların da ilgi odağı oldu. Tüm takım arta kalan zamanını Lady ile oynayarak geçiriyor.

HERKESİN GÖZÜ SOW VE DİA'DA
Bıçkıyanı köyü sakinleri Moussa Sow ve Issiar Dia'nın kıyafetlerini görünce önce şaşırdı. Daha sonra bu durumu köy sakinleri sempati ile karşıladı.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN