Süper buluşma!

Schalke'den sonra yolları ayrılan Trabzonsporlu Halil ile Fenerbahçe'ye imzası an meselesi olan Hamit Altıntop Süper Lig'de buluşuyor. Hamit müjdeyi ikizi Halil'e verdi

Fenerbahçe taraftarı nefesini tuttu Hamit Altıntop'un yolunu gözlemeye başladı. Trabzon'da oynayan kardeşi Halil Altıntop ile birlikte gelecek sezon büyük ihtimalle Süper Lig'de mücadele edecek olan milli futbolcu kararını Fenerbahçe olarak verdi. Hamit'in kardeşi Halil ile de bu kararını paylaştığı öğrenildi. Hafta içinde İstanbul'a gelmesi beklenen 30 yaşındaki futbolcu kariyerinin belki de son transferi için ince eleyip sık dokuyor. Fenerbahçe'nin 3.5 milyon Euro'dan toplam 3 yıllık anlaşma önerdiği Hamit için Real Madrid ile yapılan pazarlıklar da bitme aşamasında.

GALATASARAY ÇEKİLDİ Mİ?
Galatasaray'ın tam 2 aydır peşinde olduğu Hamit'in şartları çok daha iyi olan Fenerbahçe'ye imza atması beklenirken gözler gelecek yıl ligde ilginç bir mücadeleye sahne olacak. Şike davasından dolayı kanlı bıçaklı olan Fenerbahçe ile Trabzonspor, Halil ile Hamit Altıntop kardeşlerin mücadelesine sahne olacak.

AYAKTAN AL HABERİ
F.bahçe'nin yeni kulüp doktoru Burak Kunduracıoğlu kas sakatlıklarını önlemek için farklı bir çalışma uygulayacak. Kunduracıoğlu, EMG adlı cihazlarla futbolcuların yere basma şekillerini tespit edeceklerini ve bu basma şeklinde hangi kaslarının daha fazla zorlandığını belirleyeceklerini söyledi. Bu testlerin ardından her futbolcu için tabanı özel ayakkabı hazırlanacak. Bu testler R.Madrid, Barcelona, Manchester United gibi kulüpler tarafından da uygulanıyor..

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN