Timsah'ın rakibi CSKA Moskova

Yeni sezon hazırlık çalışmalarının ikinci etabını Avusturya'da sürdüren Bursaspor, konakladığı Avita Otel yakınındaki parkta kros yaparak güne başladı ve ardından otelin fitness salonunda basına kapalı ikinci bir çalışma yaptı.

Sabah erken saatte kasaba parkında biraraya gelen yeşil-beyazlı futbolcular, teknik direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde 35 dakika kadar koşarak nefes açma çalışması yaptılar.

Bursasporlu futbolcular günün ikinci çalışmasını ise konakladıkları otelin fitnes salonunda basına kapalı olarak gerçekleştirdi. Futbolcuların salonda ağırlık çalışması yaptığı belirtildi.

Bursaspor günün üçüncü ve son çalışmasını da akşam yerel saatle 18.00'de kasabanın Arena Stadı'nda basına açık olarak yapacak.

Yeşil-beyazlı futbolcular Avusturya kampındaki ilk hazırlık maçında yarın, kamp yerine yaklaşık 25 kilometre mesafedeki Hartberg kasabasında CSKA Moskova ile karşılaşacak.

Kamp programına göre yeşil-beyazlı ekibin 12 Temmuz'da Lokomotif Moskova, 14 Temmuz'da Sigma Olomouc ve 16 Temmuz'da Macaristan'ın Pecs takımı ile birer hazırlık maçı oynaması da kesinlik kazandı.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN