Amrabat için yeni teklif geldi mi?

  • CİHAN
  • Futbol
  • Pazartesi 09.07.2012 12:18
Galatasaray'ın Amrabat için yeni bir teklif sunduğu yönündeki haberler Kayserispor cephesi tarafıdan doğrulanmadı. Transferle ilgili görüşmelerde yeni bir gelişme olmadığı dile getirilerek, Galatasaray'ın en son 7.5 milyon Euro teklifine karşılık 15 Milyon Euro istendiği ve transferin gerçekleşmediği hatırlatıldı.

Galatasaray'ın transferinde ısrarcı olduğu ve şu an Fas Olimpik Milli takımı ile birlikte Londra'da bulunan Amrabat için yeni bir teklifi Kayserispor'a sunduğu dile getiriliyor. Galatasaray'ın renktaşı kulübe Amrabat için 7.5 milyon Euro'yu gözden çıkarmıştı. Kayserispor Kulüp Başkanı Recep Mamur, bu oyuncu için istedikleri istedikleri rakamı Galatasaray'a bildirmişti. İstenen rakamı çok bulan Galatasaray, Amrabat transferini kapatmıştı.

Galatasaray cephesinin Faslı oyuncuyu kadrosuna dahil etmek amacıyla Kayserispor'a yeni bir teklif sunduğu iddia ediliyor. Galatasaray yönetiminin geçen hafta Kayserspor yönetimini arayarak teklifini 8.5 milyon Euro, beraberinde Ceyhun'u vermek istedikleri yönünde bilgiler yer aldı. Kayserispor yönetiminin bu teklife sıcak baktığı ve Ceyhun ile birlikte Yekta'yı da kadrosuna dahil etmek istediği dile getiriliyor. Galatasaray'ın da bu isteğe sıcak bakmadığı ileri sürülüyor.Kamuoyunda Amrabat transferi ile ilgili Galatasaray'ın yeni teklif iddiaları konuşulurken, Kayserispor bu bilgileri doğrulamadı. Kayserispor cephesi, Galatasaray'dan yeni bir teklif gelmediği, en son verilen 7,5 milyon Euro teklifi olduğu, Kayserispor'un 15 milyon Euro talep etmesi nedeniyle transfer görüşmelerin sonlandığını duyurdu.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN