Fernandes nefes aldırdı

En önemli kozu ilan ettiği Fernandes'in sakatlığı üzerine korkulu rüyalar görmeye başlayan Aybaba, Portekizli'nin MR sonuçları sonrası rahatladı

  • Futbol
  • Salı 10.07.2012
Yeni sezon planlarını Manuel Fernandes üzerine kurgulayan ancak Portekizli futbolcunun Avusturya kampına katıldığı günden itibaren yaşadığı kasık ağrıları nedeniyle karalar bağlayan Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba'nın yüzü dün güldü. Tecrübeli teknik adam şikayetleri artan öğrencisini dün sabah MR'a gönderdi. MR sonuçlarını açıklayan kulüp doktoru Devrim Urgun, Fernandes'in sağ kasık bölgesinin yapılan detaylı incelemesinde kasık adalesinde herhangi bir yırtık olmadığını ve osteidis pubis bulgusuna rastlanmadığı müjdesini verdi. Yıldız futbolcu kasığında herhangi bir kopma olması halinde yaklaşık üç ay boyunca forma giyemeyecekti.

'FERNANDES ÇOK ETKİLENDİ'
Beşiktaşlı yönetici Ahmet Kavalcı da Fernades'in teknik direktör Samet Aybaba'ya, takımdaki havadan çok etkilendiğini ve Beşiktaş'ı sevdiğini ifade ettiğini söyledi. Yıldız futbolcunun takımda oynamak istediğini dile getirdiğini kaydeden Kavalcı transferlerle ilgili olarak ise "Hocamız çok aceleye gerek olmadığını ve zamanımız olduğunu söyledi. Fakat biz bir kaleci ve stoperi kampa yetiştirmeye çalışıyoruz. En kısa zamanda bunu halledeceğiz'' diye konuştu.

BASININ KARŞISINA ÇIKIYOR!
Samet Aybaba'nın üzerine titrediği Manuel Fernandes, bugün saat 14.00'te Avusturya kampında basının karşısına çıkacak. Portekizli'nin yeni sezona ilişkin çarpıcı açıklamalar yapması bekleniyor.


Goller Cepte
BİZE ULAŞIN