Süper muhasebe

kişisel çalışma programı verecek. Fenerbahçe Dia'yı sattı, 4 milyon Euro'yu kasaya koydu. İşadamlarının da desteğiyle Hamit'in parası çıkarıldı...

Fenerbahçe, Hamit Altıntop için kaynağı buldu! Bir kaç gün içinde sarı lacivertli takıma imza atması beklenen milli futbolcunun Kanarya'ya maliyetinin 30 milyon TL olması beklenirken, Fenerbahçe ilk olarak Dia'yı gözden çıkardı. Dia'nın Katar'ın Lakhwiya Sport Club Company Kulübü'ne transferi konusunda anlaşma sağlandığı resmen açıklandı. Fenerbahçe Dia'nın transferinden 4 milyon Euro'yu kazanacak. Hamit'in transferi için Costa'dan da vazgeçen Kanarya, Arjantinli için ödeyeceği 6 milyon Euro bonservis bedelini de milli oyuncu için kullanacak.

F.BAHÇELİ İŞADAMLARI İŞBAŞINDA!
10 milyon Euro'luk bir bütçe sağlayan Fenerbahçe, Hamit'e yılda bonuslarıyla yaklaşık 3.5 milyon Euro ödenecek. Real Madrid Kulübü'ne verilecek bonservis bedeli ise yaklaşık 3 milyon Euro. Ayrıca tıpkı Moussa Sow'un transferinde olduğu gibi bazı Fenerbahçeli iş adamlarının da Hamit'in transferinde maddi destek vereceği kaydedildi. .

Kocaman bu kırmızıyı unutmadı
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın Dia'yı gözden çıkarmasında ligin son maçı sebep oldu. Süper Final'in sonunda Galatasaray'la 0-0 berabere kalarak şampiyonluğu Kadıköy'de ezeli rakibine kaptıran sarı-lacivertli ekipte Dia, ikinci yarıda ikinci sarı kartı görüp oyundan atılıp takımını 10 kişi bırakmıştı. Takım eksik kalınca Aykut Kocaman'ın ikinci yarı için düşündüğü bütün taktik hesapları altüst olmuş, şampiyonluk son maçta kaybedilmişti.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN