Arda'ya çılgın teklif!

Atletico Madrid'de forma giyen Milli futbolcumuz Arda Turan ile ilgili ilgi çekici bir iddia ortaya atıldı. Rus basınında yer alan ve İspanyol kaynaklarına dayandırılan haberde, Arda için Rusya kulübü Anzhi Makhackala takımının astronomik bir teklif hazırladığı iddia edildi.

Yıldız oyuncunun menajeri Ahmet Bulut'un açıklamalarına da yer verilen haberlerde Rus ekibinin Arda'ya yıllık 5 milyon euroluk bir teklif hazırladığı ifade edildi. Bulut'un konuyla ilgili açıklamalarında ise, "Oyuncumun Atletico Madrid'de çok mutlu olduğunu biliyorum. Ancak Rusya da onun kariyeri için bir seçenek olabilir" dediği yazıldı.

Anzhi teknik direktörü Guus Hiddink'in Türk Milli Takımı'nın başında olduğu günlerden bu yana Arda'yı çok sevdiğini bildiklerini söyleyen Ahmet Bulut'un, "Bizim için de beklenmedik bir durum oluştu. İyi bir teklif yapacaklarını biliyoruz." dediği ifade edildi.

Geçtiğimiz sezon başında Atletico Madrid'e Galatasaray'dan transfer olan Arda Turan'ın İspanyol ekibi ile sözleşmesi 2015 yılında sona eriyor.

Sporx
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN