Son sözleri İnönü oldu!

Beşiktaş yönetimi son kararını verdi: 2012- 13 sezonunda İnönü Stadı'nda oynayacağız

  • Futbol
  • Çarşamba 11.07.2012
Beşiktaş yönetimi, dün yaptığı toplantıda nerede oynayacakları konusunda uzun süredir süren tartışmalara son noktayı koydu. Siyah-beyazlılar, İnönü Stadı'nın yenilenme çalışmalarının ertelenmesi ve 2012-2013 sezonunda yine İnönü Stadı'nda oynama yönünde karar aldı.

GALATASARAY'A SİTEM ETTİLER
Toplantı kararları, kulübün internet sitesinden şu açıklama ile duyuruldu: "Sporun temel prensiplerinden olan dostluk ve paylaşıma aykırı yaklaşımlar nedeniyle, 2012- 13 sezonundaki maçlarımızı İnönü Stadyumu'nda oynama kararı aldık. TT Arena'yı kullanma isteğimize Galatasaray Kulübü'nün yaklaşımını üzüntüyle karşıladık. GS yönetiminin teklifimizi kabul etmemesinin yanı sıra bazı GS yöneticilerinin konu ile ilgili 100 yıllık dostluğumuza yakışmayan açıklamaları camiamızı son derece üzmüştür.'' Açıklamada ayrıca, yıllardır gündeme getirilmesine rağmen yeni bir stat yapımı için geçmiş yönetimler tarafından Beşiktaş adına herhangi bir iznin alınmadığı hatırlatıldı ve bu yönde çalışmaların sürdüğü vurgulandı.

YÖNETİMDE UĞUR BORAL ÇATLAĞI
Beşiktaş Futbol Şubesi Başkanı Tamer Kıran'ın katılmadığı toplantıda bazı yöneticilerin 30 yaşında olan Uğur Boral'a ödenen ücretin yüksekliğinden yakındığı öğrenildi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN