Ünal Aysal golcüyü açıkladı

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Aziz Yıldırım'ın tahliyesinden, yabancı transferlere kadar Hürriyet'e açıklamalar yaptı.

Geride bıraktığımız sezonun ve şampiyonluğun yorgunluğunu Yunan sevgilisi ve 3 aylık bebeği ile tatilde atan ve yeni sezona hazırlanan Aysal'a yöneltilen ilk soru Şampiyonlar Ligi'i öncesi yapılacak transferlerle ilgiliydi.

G.Saray taraftarı Hamit sonrası gelecek transferleri bekliyor...

Biliyorum ama transfer için sakin kafa lazım. Onun için yurt dışına çıktım. Bizim geçen yıl şampiyon olan iyi bir takımımız var. Birkaç takviye daha yapmamız gerekiyor. Ama bu takviyeler çok iyi düşünülmesi gereken isimler olmalı. Bizim listemizde 1. sınıf oyuncular var. Dolayısıyla o oyunculara da çok talip var.

10 GÜN İÇİNDE İSİMLERİ AÇIKLARIZ

Transfer için taraftara verdiğiniz süre için ne diyeceksiniz?

Transfer kolay değil. Oyuncularla, menajerlerle uğraşıyorsunuz. Dolayısıyla yavaş işleyen bir süreç. 1 hafta 10 gün içinde açıklarız diğer transferlerimizi.

Ama taraftar diğer transferleri bekliyor.

Ben kendi ekibime hedef olarak 25 Haziran tarihini vermiştim. Ancak, hiç hesapta olmayan rakipler çıkıyor. yüksek fiyatlar söz konusu. Ödemelerimizi ona göre ayarlamalıyız. Bizim amacımız her zaman için en doğru tercihi yapabilmektir. Bu bahsettiğim gerçekten ciddi konular. Eğer biz bu ciddi ödemeleri düşünmesek transferlerimiz çok daha erken tarihte biterdi.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN