Nene rest çekti!

Galatasaray'ın teklifi Nene'yi baştan çıkardı. Juventus ve Malaga da Brezilyalı'nın peşinde ancak Paris Saint Germain'e rest çeken sambacıya en iyi teklif Cimbom'dan

Ham it Altıntop ile sağ kanadını güvence altına alan Galatasaray, sol kanadını teslim edeceği Nene için Paris Saint Germain ile masaya oturuyor. Fransız ekibiyle bir yıllık sözleşmesi kalan Brezilyalı yıldıza, sportif direktör Leonardo'nun yeni sözleşme önermemesi üzerine menajeri Galatasaray'dan gelen teklifi değerlendirmeye aldıklarını açıklamıştı.

ÜNAL AYSAL RAHATSIZ
PSG'nin Katar Yatırım'ın kontrolüne geçmesinin ardından takıma alınan yıldız oyunculara ödenen astronomik yıllık ücretler, iki sezondur 1 milyon 500 Euro'ya oynayan Nene'nin ayrılık kararı almasında bir numaralı etken. Sambacının menajeri, G.Saray ile birlikte Juventus ve Malaga'nın da teklifi olduğunu iddia ederken, G.Saray'ın 3 milyon Euro ve 3 yıllık kontrat paketinin, teklifler arasında en cazip olanı olduğu öğrenildi. Ünal Aysal, dün bir gazetede kendisinin ağzından "Nene ile anlaştık" sözüne yer vermesi üzerine kulübün resmi sitesinde bu haber asılsızdır şeklinde bir açıklama yaptı.


Goller Cepte
BİZE ULAŞIN