Üç günde devr-i alem!

Galatasaray'ın geçen hafta yaptığı 7 milyon Euro ve bir futbolcu önerisini geri çeviren Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Burak'ın Moskova'ya hayır cevabı üzerine beş milyon Euro'ya razı oldu

Haftalardır Burak'ın hangi takıma gidileceği tartışıldı. Atletico Madrid, Tottenham, Lazio ve Lokomotif Moskova derken Kral, G.Saraylı oldu. Cimbom, bu transfer için geçen hafta Trabzonspor'la masaya oturdu. Bordo- mavili yönetimi kırmak istemeyen G.Saray, '5 milyon euroyu getiren Burak'ı alır' maddesini işletmeyip 7 milyon euro+futbolcu önerdi. Trabzonspor teklifi az bulunca pazarlıklar tıkandı. Pazar sabahı ise gündeme bomba gibi bir haber düştü. Başkan Sadri Şener, "Burak'ı Lomokotiv Moskova'ya 5 milyon Euro ve bir dahaki satıştan yüzde 25 pay karşılığında sattıkdedi ve ekledi: "Galatasaray, 7 milyon Euro artı bir oyuncu önerdi. İşi adeta bir oyalama taktiğine dönüştürdüler..."

FATİH TERİM SÖYLEMİŞTİ!
Ancak kamptaki Fatih Terim, "Sözleşmedeki imzayı görmeden transfere inanmam. Burak Rusya'ya gitmez" diyerek umudunu sürdürdü. Dün de Burak, Moskova'ya 'hayır' deyince Abdurrahim Albayrak işi bitirdi. Şimdi kulislerlerde, Moskova olayının Trabzonlu taraftarların tepkisini çekmemek için ortaya atıldığı konuşuluyor.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN