En büyük transfer Aziz Yıldırım

Başkan Yıldırım'ın tahliyesiyle moral bulduklarını belirten F.Bahçe'nin file bekçisi Volkan, bu yıl yapılan en büyük transferin Aziz Yıldırım olduğunu söyledi

Fenerbahçe'nin milli kalecisi Volkan Demirel, bu yıl yapılan en büyük transferin Aziz Yıldırım olduğunu söyledi. Topuk Yaylası'nda gazetecilerin sorularını yanıtlayan başarılı file bekçisi, geçen yıl saha dışı olaylara kafalarını yorduklarını vurgulayarak, bu durumun kendilerini etkilediğini söyledi. İşte Volkan'ın sözlerinden satır başları:

* Aziz Yıldırım, en kısa zamanda takımın yanında olacak. Başkanın gelmesiyle yolumuza en iyi şekilde devam edeceğiz. Cezaevinde kendisini elimden geldiğince yalnız bırakmadım. Yanında olmaya çalıştım.
* Fenerba hçe'yle bir sene daha sözleşmem var. Bu saatten sonra başka bir yere gitmem. Fenerbahçeli Volkan olarak futbolu bırakırım. Başkanımızın başımızda olması, bizim emin adımlarla ilerlemememizi sağlıyor.
* Sezona iyi şekilde hazırlanmak için ilk maça kadar kampı iyi değerlendiriyoruz. Uzun bir maraton var. 3 kulvarda da hedefe ulaşmak için çalışacağız. Şampiyonlar Ligi'nde mutlaka gruplara kalmak istiyoruz.
* Fenerba hçe geçmişten beri hep iyi kaleciler yetiştirdi. Benden sonra gelen kuşak da çok yetenekli isimler var. Fenerbahçe kalesi emin ellerde.
* Özel olarak kimsenin transferi öncesi 'bize gelin' demedim. Fenerbahçe'deki ortamı başka yerde göremiyorum. Kimseye silah zoruyla imza attıramazsınız. Bizi dinleyip tercih eden arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN