Florya'ya giden beş Aslan!

Selçuk, Engin, Ceyhun ve Umut'tan sonra Burak Yılmaz transferiyle birlikte son iki sezonda Trabzonspor'dan Galatasaray'a geçen futbolcu sayısı beşe çıktı

11 oynayan isimlerin Galatasaray'a gitmesi bir anda taraftar karşısında Trabzonspor yönetimini hedef haline getirdi. Trabzon'a geldiğinde 3 yıllık imza atan Selçuk İnan ile sözleşme uzatılamadı. Ceyhun, bedelsiz serbest kalan ikinci oyuncu oldu. Engin sorunlu futbolcu olarak görüldüğü için satışa çıkarılınca o da G.Saray'ın yolunu tuttu. Bir önceki sezonun devre arasında kampa menajerini getiren Umut, Şenol Güneş'i çok kızdırdı. Umut sezon bitimi 3.5 milyon Euro'ya Toulouse'a satılırken, Galatasaray, milli oyuncuyu bu sezon için kiralayarak renklerine kattı. Son olarak Burak, sözleşmesine eklettiği "5 milyon Euro'yu getirirse serbest kalır" maddesi sayesinde 33 golle tarihe geçtiği sezonun ardından "Avrupa, Avrupa" diyerek G.Saray'ın yolunu tuttu.

"G.Saray'ın yaptığı modern hırsızlık! Burak Yılmaz olayı baştan sona kadar tamamen yazılıp oynanan güzel bir senaryoydu!" Hamza Mısır (Eski hakem)"

"Burak Yılmaz transferinin ardından harekete geçen TFF, Galatasaray'a 6+2 Trabzonsporlu kuralı getirdi"

"Ceyhun, Engin Baytar, Umut Bulut, Selçuk İnan şimdi de Burak Yılmaz... Galatasaray, Trabzonspor'un pilot takımı olduğunu borsaya bildirdi."

"Burak Yılmaz'ın transferinin ardından Galatasaray, Sadri Şener ile de ilgilendiklerini borsaya bildirdi."

Umut Bulut, Hamit Altıntop, Burak Yılmaz, Nordin Amrabat.. Amrabarttık Artık... Yetmez ama Evet....

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN