"Hamit'e teklifte bulunduk ancak..."

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Hamit Altıntop'un takıma transferini önlediği yönündeki iddiaların doğru olmadığını belirterek, ''Hamit'e teklifte bulunduk ancak transfer gerçekleşmedi. Bununla ilgili daha fazla konuşmak doğru değil. Hamit Galatasaray'a hayırlı olsun'' dedi.

Kocaman, Düzce Topuk Yaylası'ndaki kulüp tesislerinde, yeni sezon hazırlıkları sırasında düzenlediği basın toplantısında, çok güzel bir yerde, çok güzel bir çalışma ortamı yakaladıklarını anlatarak, Fenerbahçe Kulübü'nün uzun yıllar bu tesisi bütün branşlarda kullanabileceğini söyledi.
Kulübün geçen sezonda en sıkıntılı dönemini yaşadığı 3 Temmuz'dan bir yıl sonra aynı tarihte antrenmanlara başladıklarını anlatan Kocaman, yarın ki antrenmanla 19'uncu antrenmanlarını tamamlayacaklarını kaydetti.

Kocaman, daha sonra maç oynamak için Avusturya'ya geçeceklerini ifade ederek, burada biraz daha hem kuvvet hem dayanıklılık üzerine çalışarak amaçlarına şu an itibariyle ulaştıklarını dile getirdi.

Bundan sonra ikinci etabın başlayacağını ve 16 Temmuz'da Avusturya'ya gideceklerini vurgulayarak, ''Orada 4 hazırlık maçı yapacağız. Almanya ve Avusturya'nın kulüplerimize getirdiği yasaklamadan dolayı programda değişiklikler oldu. Çok ufak bir takım değişiklik olabilir ama maç programımızı bir şekilde uygulayarak ön eleme maçına hazır hale geleceğiz'' dedi.

Kocaman, Türk futbolu ve Fenerbahçe'nin sıkıntılı bir dönemden geçerek çok şey kaybettiğini anlatarak, şunları kaydetti:

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN