Kombine stop

Son olarak Burak Yılmaz'ın ezeli rakip Galatasaray'ı tercih etmesi üzerine büyük hüzün yaşayan Trabzonsporlu taraftarlar, yeni sezon öncesi sadece iki bin kombine alarak yönetime sert mesaj gönderdi

Trabzonspor'un yıldız futbolcuları bir bir rakip takımlara giderken, kombine satışlarında büyük sessizlik yaşanıyor. Bordo-mavili takımın özellikle son olarak Burak Yılmaz'ı takımda tutamaması taraftarı kızdırdı ve bir süre önce satışa çıkan kombineler iki bini bile bulmadı. Geçen sezon Şampiyonlar Ligi olmasına rağmen 15 bin 500 rakamında kalan yönetim, kara kara düşünmeye başladı. Oysa yönetim kombine satışını patlatmak için bordo mavi takımın yıldızlarını kullanmış ve bir reklam kampanyası bile başlatmıştı. Kombine satışının bu kadar komik bir rakamda kalması yönetime bir tepki olarak algılanırken, taraftar grubu Gurbetçi Gençler yönetimin transfer politikasını eleştirdi.

EN İYİ FUTBOLCUSUNU....
Grup, "Şampiyon olmuş bir takım kadrosunu güçlendiriyor. Şampiyonun 20 puan gerisindeki bir ekip ise en iyi futbolcusunu rakibine kaptırıyorsa bu yönetim kendinde değildir" açıklamasını yaptı.

BİZE ULAŞIN