Rusya'dan aldık!

G.Saray yöneticisi Albayrak, Trabzon yönetimini eleştirdi: "Dostluğumuzun sürmesini isteriz. Ama şu bilinmeli Burak'ı Trabzonspor kampından alıp getirmedik. Başka bir takımın kampından anlaşamayınca, aldık!"

Galatasaray yöneticisi Abdürrahim Albayrak, Burak Yılmaz'ın transferiyle ilgili olarak Bordo-mavili yönetime sert bir mesaj gönderdi. Albayrak, "Biz, Burak'ı Trabzonspor kampından değil, başka takımın kampından aldık" dedi. G.Saraylı yöneticisi, bu konuda gelen eleştiriler için, "Trabzonspor bizim dostumuz, aramızda bir durum olmasını isteriz. Fakat şunun da bilinmesi lazım. Biz Burak Yılmaz'ı Trabzonspor kampından alıp getirmedik. Başka bir takımın kampından anlaşamayınca aldık" diye konuştu.

24 SATTE 48 DEFA ARADIM
Albayrak Hamit için de, "Hamit'e yuvasına geldiği için teşekkür ediyorum. Ne kadar mutlu olduğumu söyleyemem, kendisine çok büyük teklifler vardı. Uzun uzun görüşmeler oldu. Hamit'i 24 saatte 48 defa aradım, ben uyumuyorum sen de uyuma dedim. Kendisine çok ciddi teklifler vardı, bu teklifleri gördüm. Parayı tercih etseydi, başka takıma giderdi. Fatih Hoca'ya da söz vermişti" ifadesini kullandı.

5'İ YATIRDI ALDI
Trabzon'la hiç temasa geçmeyen G.Saray, dün Burak için 5 milyon Euro'yu hesaba yatırdı ve milli futbolcunun işini resmen bitirdi. Sarı-kırmızılı takım, durumu borsaya da bildirdi.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN