Son feda Holosko

Beşiktaş'ta 'Feda' edenler listesine Slovak oyuncu da eklendi Holosko, Ersan Gülüm'den sonra ücretinde 600 bin Euro indirimi kabul ederek takımda kaldı

Beşiktaş'ta ismi satılacak futbolcular arasında yer alan Filip Holosko'da mutlu son. Beşiktaş yönetiminin 'Yıllık ücretinde indirim yaparsan sözleşmeyi yenileriz' çağrısına olumlu yanıt veren Holosko yıllık alacağı 1 milyon 800 bin Euro ücretinden 600 bin Euro'luk indirimi kabul etti. Slovak futbolcu yaptığı bu indirimle yeni sezon öncesinde siyah-beyazlı takımda kalmayı garantiledi.

BİR SEZON DAHA KONTRATI VAR
Beşiktaş yönetimiyle Holosko arasında yapılacak yeni sözleşmenin, yetiştirilmesi halinde bugün, aksi takdirde ise pazartesi günü yapılacağı öğrenildi. 2008-2009 sezonu kış transfer döneminde Manisaspor'dan transfer edilen ve 2010-2011 sezonunda kiralık olarak 5 ay süre ile İstanbul Büyükşehir Belediyespor takımında forma giyen Slovak futbolcunun siyah-beyazlı kulüple bir sezon daha kontratı bulunuyor. 2011-12 sezonunda ise Beşiktaş forması altında 33 maça çıkan Holosko, toplam 5 golü rakip ağlara yuvarladı.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN