Sow: Ölsem de orucumu tutarım

Sow, "Şartlar ne kadar ağır olursa olsun orucumu yemem" diye konuştu. Arabasında Kur'an-ı Kerim ayetlerinden oluşan CD'ler dinleyen, müzik kanallarını açmayan Senegalli yıldız, İstanbul'da en çok ziyaret ettiği yerlerin Ayasofya ve Sultanahmet camileri olduğunu, tarihi mekanları da dolaştığını söyledi.

TEK FORVET OYNAMAKTAN MEMNUNUM
Arkadaşı Dia'nın takımdan ayrılmasına çok üzüldüğünü söyleyen Senegalli yıldız, "Futbol dünyası böyle. Hep birlikte kalamıyorsunuz. Onu çok özleyeceğim. Umarım gittiği takımda başarılı olur" dedi. Sow, Türkçe bilmediğini, takım arkadaşlarıyla İngilizce anlaşmaya çalıştığını belirtirken, F.Bahçe'deki oyun sisteminin ise kendisine göre olduğunu kaydetti. Yıldız futbolcu, "Tek forvet oynamaktan çok memnunum" diye konuştu.

BİR YERE GİTMEK GİBİ NİYETİM YOK
Sow, şöyle devam etti: "Burada eski takımım Lille'de uygulanan sistemin benzeriyle oynuyoruz. Bence iyi bir sistemde mücadele ediyoruz. Burada, sarı-lacivertli forma altında şampiyonluklar kazanmak istiyorum. Fenerbahçe benim için çok şey yaptı. Beni burada çok iyi karşıladılar. Takımdaki tüm arkadaşlarım çok iyi birer dostlar. Onların sayesinde buraya kısa sürede uyum sağladım. Bir yere gitmek gibi bir düşüncem yok."
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN