Moreia A.Demirspor'da

Bank Asya 1. Lig'in yeni takımı Adana Demirspor, ligde kalıcı olmak için kadrosunu güçlendiriyor. Mavi-şimşekler, daha önce Denizlispor ve Kocaelispor ile Süper Lig tecrübesi yaşayan Julio Cesar Mendes Moreia'yı kadrosuna dahil etti.

Mavi-lacivertlilerde dış transfer çalışmaları sürüyor. Teknik Direktör Güvenç Kurtar'ın yönetime sunmuş olduğu rapor doğrultusunda hareket eden transfer komitesi, daha önce Denizlispor ve Kocaelispor forması ile 4 yıl boyunca Spor Toto Süper Lig'de mücadele eden Brezilyalı sol kanat oyuncusu Julio Cesar Mendes Moreia ile resmi sözleşme imzaladı. Julio Cesar için Aytaç Durak Tesisleri'nde bir imza töreni gerçekleştirildi. Törende, Kulüp İkinci Başkanı Ali Uğur Akbaş, Asbaşkan Aziz Kaya ve Kulüp Basın Sözcüsü Casim Kormaz da hazır bulundu.

Adana Demirspor açısından çok önemli bir yabancı oyuncu ile anlaşmaya vararak, güçlerine güç kattıkları yorumunda bulunan Ali Uğur Akbaş, transfer çalışmalarını Başkan Önder Serin'in direktifleri doğrultusunda titizlik içerinde sürdüreceklerini kaydetti.

Spor Toto Süper Lig'de daha önce Denizlispor ve Kocaelispor'da 4 yıl görev yapan Julio Cesar Mendes Moreia da, "Adana'ya ilk kez geliyorum. Tesisler muhteşem. Camiası ve taraftarının büyüklüğünü de takip ediyordum. Takım arkadaşlarımla birlikte Adana Demirspor'a çok büyük katkılar sağlayacağız ifadesini kullandı.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN