Yine aynı nakarat!

Selçuk'un ardından: "G.Saray bize 'Selçuk İnan'ı alıyoruz' demeliydi. Kırıldık! Trabzon onu sevimli anmayacak." Burak'ın ardından: "Burak'ın karakter yapısının böyle olduğunu tahmin etmiyordum. G.Saray ile dostluk bitti"

Trabzonspor ile Galatasaray arasındaki dostluk köprüleri atılırken, başkan Sadri Şener dün medyanın huzuruna çıktı. Burak Yılmaz'ın Galatasaray'a kaptırılması sonrası bir hayli kızgın olan başkan tıpkı Selçuk İnan da olduğu gibi bu sefer Burak Yılmaz'a yüklendi. Galatasaray ve Abdurrahim Albayrak'a salvolar yapan başkan Şener, "G.Saray ile dost kalmamız önemliydi ama demek ki gerek yokmuş" dedi. Trabzonspor Başkanı yine G.Saray'a giden Selçuk için de şunları demişti: "Selçuk bana 3 sene içinde 2 sene doğru dürüst top oynamadı. Niye aldın diyenler bile oldu. Sadece son sene top oynadı. Bunun karşılığını da vermedi. Allah yolunu açık etsin. 'Trabzon tarihinde sevimli bir futbolcumuz vardı' diye bahsetmeyeceğiz. Bahsetmememiz de lazım.. Galatasaray bize Selçuk'u alıyoruz demeliydi. Ama bunu demediler."

EVET! YANILGIYA UĞRADIM
Dün Galatasaray'a çok kızan Şener bu sefer de, "Burak'ın karakter yapısının böyle olduğunu tahmin etmiyordum. Bilmiyordum. O benim yanılgım oldu. İstikbali veya geleceği için Galatasaray'a gitmiş. Halbuki insan istikbali ve geleceği için Trabzonspor'a gider. Galatasaray'da ne işi var? O yanlış bir cümle. Ha 'Trabzon şehrini sevmiyorum o nedenle gidiyorum' derse ona bir şey diyemem. Yapacak bir şey yok. 100 Burak gider 100 Burak gelir" yorumunu yaptı. Abdurrahim Albayrak'a da bir sözü olduğunu ifade eden Şener, "İfadesine göre Burak'ı başka takımın kampından almış. Ben hemşehrilerimin zeki olduğunu zannederdim. Madem o takımın kampından aldın parayı da oraya yatırsaydın. Bize niye yatırdın? İnsan ağzından bir laf çıkarken düşünür ondan sonra konuşur" ifadesini kullandı.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN