Emre daha azına gidiyorsa...

Twitter aracılığı ile Türk futbolunun nabzını tutan Milli Takım ve Galatasaray'ın efsane santrforu Hakan Şükür, çok çarpıcı açıklamalara imza attı

Türk futbolunun yetiştirdiği en büyük yeteneklerden AKP Milletvekili Hakan Şükür, twitter mesajlarında futbol gündemini değerlendirdi. İşte o çarpıcı mesajlar...
Türk futbolu hakkında ahkam kesenler altyapı eksikliği derler. Ama bu eksikliği giderecek dirayetli yönetici (üstyapı) yok.
Emre Belözoğlu gibiler burada kazandıklarından daha az paralara yurtdışına gidiyorlarsa oturup düşünmek lazım.
Biz de yurt dışında şans bulamayan yabancıları, daha da fazlasını vererek alıyoruz. Türk futbolunda hala 'Hagi', 'Alex' diyorsak başka söze gerek yok.
Bilerek mi bilmeyerek mi anlamam ama Türk futbolunun dibine dinamit koyanlar hala Türk futbolunun içinde, başarının kriteri yok mu?
G.saray'ın transferleri çok kaliteli hiç şüphe yok. Ama futbol öyle bir oyun ki, takım bütünlüğünü sağlarken dengeleri sağlamak çok zor. Çok kulvarlı sezonlarda tahribat olur. En iyi olmak favori olmak zordur.
Burak Yılmaz için geçen sene söylediklerimi herkes hatırlar. 33 gol gibi büyük bir güvenle geliyor. Çok kaliteli ve kendini tanıyan bir oyuncu. Umut Bulut'la oynayacağı da hesaba katılırsa çok akıllı transfer olduğunu düşünüyorum.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN