Orman'dan Quaresma açıklaması

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, gündemle ilgili açıklamalarda bulundu. Quaresma'nın durumuyla ilgili konuşan Başkan Orman, "Bana Quaresma ile ilgili hiçbir şey gelmedi. futbol komitesinden de bana iletilmiş bir konu yok. Ben zaten direk olarak futbolcularla da temasta olamam. Hocamız, Quaresma'yı takımda kullanmak istemediğini dile getirdi, ben de diyorum ki Beşiktaş'ın ödeyebileceklerine 'Evet' demesi lazım" dedi.

Beşiktaş Bayan Voleybol Takımı'nın Bahçeşehir Üniversitesi ile yaptığı sponsorluk anlaşması sonrası Başkan Fikret Orman, basın mensuplarına önemli açıklamalarda bulundu. Siyah-beyazlı takımın yaptığı çalışmalara değinen Orman, "Beşiktaş'ın oynadığı hazırlık maçları sezona hazırlama ve denemeyle alakalıdır. Son yaptığımız maçta oynadığımız takım 3. lig takımıydı, yani yaptığımız bu maç antrenman maçıydı" diye konuştu.

"TRANSFERDE ACELE ETMEYECEĞİZ"
Beşiktaş'ın transfer çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Orman, transferleri hızlıya getirmek istemediklerinin altını çizerek, "5 dakikada kaleciyi transfer etmek gibi bir hamlemiz olamaz. Bu tür hamleler Beşiktaş'ın parasını boşa harcamak olur ve Beşiktaş'a bir faydası olmayacağını herkes biliyor. Acele etmeden, gerekirse vazgeçerek Beşiktaş'ın menfaatlerine göz önüne alarak kararlar veren bir yönetim sergilemeye çalışıyoruz. Herkes acele etse bile biz acele etmeyeceğiz doğru neyse onu yapacağız" şeklinde konuştu.

"BANA QUARESMA İLE İLGİLİ HİÇBİR ŞEY GELMEDİ"
Quaresma'nın durumuyla ilgili ise Başkan Orman, "Quaresma'nın Beşiktaş'ta bir senelik sözleşmesi var. Bana Quaresma ile ilgili hiçbir şey gelmedi. Futbol komitesinden de bana iletilmiş bir konu yok. Ben zaten direk olarak futbolcularla da temasta olamam. Hocamız, Quaresma'yı takımda kullanmak istemediğini dile getirdi. Ben de diyorum ki Beşiktaş'ın ödeyebileceklerine 'Evet' demesi lazım. Oyuncuların paralarını zamanında alması lazım. Bunlar bizim ilkelerimiz, bunlara yönelebilmemiz için de fedakarlıklar yapmamız lazım. Her ne tenkit olursa olsun bizim bir duruşumuz var. İnsanlar ne diyecek diye ben hareket etmem, yönetimimiz de etmez. Biz kendi bildiklerimiz doğrultusunda hareket ediyoruz şeklinde kaydetti.

"BEŞİKTAŞ TARİHİNİN EN BÜYÜK KOMBİNE SATIŞINI BEKLİYORUZ"
Beşiktaş tarihinin en yüksek kombine satışını beklediklerini ifade eden Orman, "Bana da zaten bu konuyla ilgili hiçbir tepki gelmedi. Beşiktaş taraftarı duyarlıdır. Sahada savaşan bir takımı olacağını da bileceğine inanıyorum. Bu yüzden kombinelerde iyi bir satış bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Beşiktaş Basketbol Takımı'na da sponsorluk arayışının devam ettiğini sözlerine ekledi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN