Portekiz seferi

İdari Menajer Hasan Çetinkaya, Aykut Kocaman'ın çok istediği Rolando için dün Portekiz'e gitti. Benfica'dan Luziao ve Cardoza da listedeki diğer isimler

Transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe gözünü Portekiz pazarına çevirdi. Takımdan ayrılarak Poretkiz'in yolunu tutan Sarı-Lacivertliler'in İdari Menajeri Hasan Çetinkaya'nın hedefinde üç oyuncu var. Benfica'nın iki yıldız ismi stoper Luizao ve forvet Cordoza ile Porto'dan stoper Rolando... Çetinkaya, bu isimlerden birinin işini bitirip kamptaki Aykut Kocaman'a iyi bir haber göndermek istiyor.

YOBO BEKLETİLİYOR
Fenerbahçe stoper transferi yapamazsa Yobo'yu takımda tutmayı tercih edecek. Ayrıca maddi kaynak yaratılması için Bienvenu'nün satışı da gündemde. Aykut Kocaman'ın ısrarla istediği Rolando, 2012 Avrupa Şampiyonası'nda Portekiz formasını giymiş ve başarılı futboluyla göz doldurmuştu.

FENERBAHÇE'DEN İMALI YALANLAMA
Fenerbahçe dün bir açıklama yaparak İstanbul'a gelen Sercan Saraer'in transferini yalanlarken, imalı ifadeler kullanılması dikkat çekti. Açıklamada, "Uluslararası transfer kuralları ve kulüp prensiplerimiz gereği; sözleşmesi devam eden bir oyuncunun kulübü ile görüşme yapmadan futbolcu ile anlaşma sağlamak gibi bir durumun içinde olmadığımızı, olmayacağımızı kamuoyunun bilgisine sunarız" denildi.


Goller Cepte
BİZE ULAŞIN