Sahanın her yerinde Hamit

Terim'in yeni jokeri Hamit; Eboue, Afrika Kupası'na gidince sağ beke geçecek. Milli oyuncu, sağ kanadın yanı sıra oyun kurucu olarak da görev yapacak

Fatih Terim'in devreye girmesiyle, Galatasaray'ın ezeli rakibi Fenerbahçe ile girdiği transfer yarışından galip çıkıp kadrosuna kattığı Hamit Altıntop, İmparator'un yeni sezon jokeri olacak. Terim'in sezon başında sağ önde oynatmayı düşündüğü milli oyuncu, Ocak ayında büyük bir ihtimalle sağ beke çekilecek. Geçen sezon olduğu gibi bu sezon da Afrika Kupası'na gidecek olan Eboue'nin yokluğunda Hamit, defansa çekilecek. Yüksek top tekniği ve tecrübesiyle Hamit Altıntop'un kadro rotasyonunda yerini dolduracağı bir başka isim ise Selçuk İnan. Geçen sezon 39 lig maçında forma giyen ve Galatasaray'ın maestrosu olan milli oyuncunun Şampiyonlar Ligi maçlarında diri kalabilmesi için bazı lig maçlarında Fatih Terim'in yıldızını yedek soyundurması bekleniyor.

'İŞİN SIRRI OMURGA'
SABAH Spor, geçen sezonun devre arasında ligi 10 yıl aradan sonra lider bitiren Galatasaray'da Fatih Terim'in yeni transferlerden oluşturduğu takım omurgasına dikkat çekmiş ve 24 Aralık'ta "İşin Sırrı Omurga" manşetiyle şampiyonluğun sinyallerini okuyucularına duyurmuştu.

BİZE ULAŞIN