''Savaşçı bir takım olacağız''

Bölükbaşı, basına yaptığı açıklamada, sezon öncesi hazırlıkları yoğun şekilde sürdürdüklerini ve savaşan bir takım olma yolunda çalıştıklarını anlattı.

Genç bir kadroya sahip olduklarını belirten Bölükbaşı, ''Bu nedenle sezonu erken açtık. Havalar sıcak fakat buna rağmen en iyi şekilde lige hazırlanıyoruz. Bunun için günde iki antrenman yapıyoruz. Bol sıvı tüketerek oyuncuları lige en iyi şekilde hazırlıyoruz'' dedi.
Bölükbaşı, çok genç oyuncuların takımda yer aldığını ve bu özelliğin de oyuncuların en büyük avantajı olduğunu ifade etti.

Fiziksel olarak ligde sıkıntı yaşamayacaklarını vurgulayan Bölükbaşı, ''Fakat tecrübe ve oyun bilgisi konusunda mutlaka sıkıntılarımız olacaktır. Bunları da teorik çalışmalarla en aza indirmeyi amaçlıyoruz. Hazırlık maçları da bu anlamda çok önemli olacak. Bu şekilde hatalarımızı en aza indirmeyi planlıyoruz'' diye konuştu.

Bölükbaşı, rakiplerine teslim olmayan bir takım kuracaklarını ifade ederek, şöyle konuştu:

''Ağır bir antrenman programı uyguluyoruz. Bu şekilde sahada sürekli koşan bir takım kuracağız. Herkes bunu görecek, bu takım 90 dakika boyunca koşacak. Sezon öncesi hazırlıklarımızı bu amaçla sürdürüyoruz. Yani sürekli olarak ağır antrenmanlardan geçiriyoruz takımımızı. Biz savaşacağız, mücadele edeceğiz, gerekirse kaşımız, gözümüz kanayacak ama yılmayacağız, asla pes etmeyeceğiz. Mağlup edilebilir ama asla teslim alınamaz bir takım olacağız.''
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN