Sevilla Beşiktaş'a zorluk çıkarmaz!

Escude'den sonra menajeri Santin de Beşiktaş'la görüştüklerini açıkladı: "Pek çok konuda anlaştık. Sevilla fesih için çok ılımlı."

Sevillalı Julien Escude'nin önceki gün SABAH gazetesinde yayınlanan "İstanbul'a gidiyorum" açıklamasına bir destek de menajerinden geldi. Bruno Santin, "Beşiktaş, kesinlikle Escude için çok büyük bir opsiyon. Görüşmelerimiz iyi gidiyor. Şu anda kesin bir anlaşmaya varmadık; fakat görüşmelerimiz çok iyi gidiyor. Beşiktaş'ın teklifinin iyi olduğunu söyleyebilirim. Sevilla konusunda ise sorun yok. Sevilla, transferde kolaylık sağlayacak" dedi. Escude'nin Beşiktaş'a transferi konusunda Sevilla açısından hiçbir sorun olmadığının altını çizen Santin " Sevilla yönetimi, bu transfere son derece sıcak bakıyor. Bence Beşiktaş, ücret ödemeden bu transferi gerçekleştirebilir" diye konuştu.

REFERANSI CİSSE
Menajer Santin, daha önce Beşiktaş'ta oynayan Eduard Cisse'nin, Escude'ye takım ve ülke ile ilgili bilgi verip, olumlu referans olduğunu söyledi. Escude'nin Beşiktaş'a sıcak baktığını vurgulayan Santin şöyle konuştu: "Beşiktaş'ın çok iyi bir kulüp olduğunu düşünüyor. İstanbul takımının çok ateşli bir taraftara sahip olduğunu biliyor. Türkiye Ligi'nin kendisi için iyi bir deneyim olabileceğini söylüyor."

İSPANYOLLAR AĞIR BULUYOR
Escude'nin futbol karakteri ve kişisel özelliklerinden de bahseden menajer Santin, "Sol ayağını iyi kullanıyor. İyi bir kesicidir. Kişilik olarak beğeniyorlar. Ancak insanlar onun İspanya Ligi'ne göre ağır kaldığını düşünüyorlar" dedi.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN